Stīvs Stārķis ir par mums līdzīgajiem, kuri ne tikai pasē ir latvieši.

 Šī ir nejaušas idejas realizācija, kuras pamatā ir vēlme ravēt, rušināt un laistīt mūsu Latvisko vērtību augsni. Stīvs Stārķis ir par atgādināšanu, iedvesmu un noteikti par lepnuma un piederības sajūtu šai valstij. Stīvs Stārķis ir mēģinājums to darīt nedaudz netradicionālā un praktiskā veidā (jo būsim godīgi- nav daudz vēl praktiskāku lietu par pludmales čībām ;) ).

 Mums ir patiess prieks atvieglot to tautiešu ikdienu, kuri silda kājas ar Laimas vai Māras zīmēm rakstītās vilnas zeķēs ziemā, rotājas ar prievīti Līgo un lepni tur Latvijas karoga maketu pie sirds ikdienā. Tagad mēs varēsim klapināt Stīva Stārķa čības no Ūsiņu dienas līdz Miķeļiem

 Kādēļ „stārķis”? Tādēļ ka stārķis ir dižs un skaists putns. Mūsuprāt, tas noteikti ir latviešu putns. Latvieši pat balsta savas prognozes par to, cik laimīgi būs kārtējā vasarā no tā, vai pirmo sezonas stārķi redz lidojot vai staigājot. Vai nepieciešams pievest vēl vairāk piemēru?!                                              
  Mēs ticam, ka šis putns ir arī praktisks, gluži kā „latvietis praktiskais”. Mūsu vērtību skalā tas ir Latvijas putna etalons (un nē, šoreiz ne e-talons).

 Un protams- kādēļ „stīvs”? Šajā gadījumā tas nav latviskots īpašs vārds. Mūsu ausīs „Stīvs” vienkārši skan interesanti un nedaudz smieklīgi. Stīvs Stārķis ir par ikdienas vieglumu, par lietu nesakāpinātu uztveri un pieņemšanu tādas, kādas tās ir un pārlieki lielu neanalizēšanu. Varbūt, pat par nelielu pasmiešanos par sevi pašu. Lai nav garlaicīgi!

 Mēs saprotam, ka Stīvs Stārķis neatlidos pie visiem. Savukārt mēs ceram, ka tie, pie kuriem viņš paciemosies, spēs izveidot ciešu draudzību, kāda tikai veidojas kopā dzerot ķiršu kompotu un ēdot rabarberu plātsmaizi!

Jūsu Stīvā Stārķa komanda